Yaşam

Bursa’da Ufuk Beydemir ve Pentagram rüzgarı

Kentin en eğlenceli festivali Cityfest, Bursa’da heyecanı bozmadan yüksek nabızları tazeledi. Bursa’da düzenlenen etkinliğin ikinci gününde Bursa’nın sevilen grubu Denden Cover, Ufuk Beydemir ve Pentagram sahne aldı.

Eğlencenin dorukta olduğu, müziğin durmadığı ve her performansın müzikseverleri heyecanlandırdığı Cityfest’in ikinci gününde hayranlarını karşılayan Denden Cover, sahnedeki yerini müzik piyasasına giren Ufuk Beydemir’e bıraktı. “Moon Skin Woman” şarkısıyla. Beydemir’in şarkıları hep bir ağızdan söylenerek sevenlerine unutulmaz bir şenlik akşamı yaşatıldı.

Eşi İpek Filiz Yazıcı da onu yalnız bırakmadı.

Geçtiğimiz ekim ayında Roma’da dünya evine giren ünlü müzisyen Ufuk Beydemir ve eşi ünlü oyuncu İpek Filiz Yazıcı da Bursa konserinin ortasındaydı. Eşini yalnız bırakmayan ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; ‘Yine Ufuk Beydemir konserindeyim. Bu çocuğa doyamıyorum.’ Notunuz eklendi. Konserin ardından sahne alan Pentagram setini de sosyal medya hesabından paylaştı.

Pentagram’dan Bursa’da heavy metal gösterisi

Türk Heavy Metal müziğinin bilinen ve sevilen setlerinden biri olan Pentagram, kendisini dinlemeye gelen müzikseverleri coşkuyla karşıladı. Hareketin sesi ve müzik bir an olsun kesintiye uğramadan unutulmaz bir şenlik akşamı yaşandı. Sahne performansı yaklaşık iki saat sahnede kalan başarılı grup hayranlarının alkışlarıyla sona erdi. – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu